Kontakt

Masterfix Poland Ltd Sp. z o.o.
60-124 Poznań, ul. Daleka 16

 

Tel.: +48 61 671 66 66
Fax: +48 61 866 57 33

Tel. kom. +48 604 533 664

Mail: masterfixpl@sbdinc.com

Godziny obsługi Klienta: Poniedziałek-Piątek 7:30 – 15:30

------------------------------------------------------

Dział Obsługi Klienta i Doradcy Techniczno-Handlowi.

Polska

REGION: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie.

Dział Obsługi Klienta: Sylwia Rusak tel. +48 61 671 66 67 mail: Sylwia.Rusak@sbdinc.com

Doradca Techniczno-Handlowy: Sławomir Schwarz, tel. +48 660 775 910 mail: Slawomir.Schwarz@sbdinc.com

 

_______________________________________________


REGION: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie

Dział Obsługi Klienta: Natalia Dziedzic tel. +48 61 671 66 68 mail: Natalia.Dziedzic@sbdinc.com

Doradca Techniczno-Handlowy: Andrzej Namysłowski, tel. +48 661 233 304         mail: Andrzej.Namyslowski@sbdinc.com

 

_________________________________________________


REGION: Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Podkarpackie

Dział Obsługi Klienta: Agnieszka Otto tel +48 61 671 66 69 mail: Agnieszka.Otto@sbdinc.com

Doradca Techniczno-Handlowy: Paweł Bąbol, tel. +48 604 533 995                       mail: Pawel.Babol@sbdinc.com

 

___________________________________________________


Export

Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś, Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Gruzja

Lithuania, Latvia, Estonia, Russian Federation,  Belarus, Ukraine, Bulgaria, Romania, Serbia, BiH, Macedonia, Georgia.

Dział Obsługi Klienta: Bogumiła Rogalska tel. +48 61 671 66 70 mail: Bogumila.Rogalska@sbdinc.com

Doradca Techniczno-Handlowy: Filip Blandzi, tel. + 48 660 775 890 mail: Filip.Blandzi@sbdinc.com

Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia

Czech Republik, Slovakia, Hungary, Slovenia

Doradca Techniczno-Handlowy: Lubomir Rusnak +420 725 800 454 mail: Lubomir.Rusnak@sbdinc.com

 

_________________________________________________________

 

Serwis narzędzi i aplikacyjne doradztwo techniczne

Inżynier aplikacyjny: Arkadiusz Czerwiński tel. +48 61 671 66 72,

tel. kom. +48 532 467  595, mail: Arkadiusz.Czerwinski@sbdinc.com

 

_________________________________________________________

 

Magazyn i logistyka

Tel +48 61 671 66 71 mail: POZlogistics@sbdinc.com

 

____________________________________________________________

Formularz kontaktowy: